betclic

Coloccini: To był bardzo trudny rok

Ostatnia aktualizacja: 29/12/15 22:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Дмитрий Неймырок, wikipedia

Kapitan Newcastle United, Fabricio Coloccini, przyznał w ostatnim wywiadzie, że jego zespół musi znacząco poprawić swoją grę, aby uniknąć spadku do Championship. "Sroki" przegrały dziesięć ligowych spotkań i znajdują się obecnie na osiemnastym miejscu w tabeli. W poniedziałek uległy West Bromwich Albion 0:1.

- Wszyscy jesteśmy rozczarowani. Przez większość meczu dobrze się broniliśmy, ale nie można opierać swojej gry wyłącznie na defensywie. Przeciwnik zawsze będzie tworzył sytuacje i szukał okazji do zdobycia gola - powiedział 33-latek cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- Nie graliśmy dobrze. Mieliśmy kilka szans, ale nie strzeliliśmy bramki. W ciągu trzech dni ponieśliśmy dwie porażki - dodał.

- To był bardzo trudny rok. Premier League jest niezwykle wymagająca i trzeba zdobywać gole, kiedy nadarza się okazja. Mamy nadzieję, że w przyszłości poprawimy naszą dyspozycję i unikniemy błędów. Będziemy ciężko pracować, aby jak najszybciej zmienić tę sytuację i wydostać się ze strefy spadkowej - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela