betclic

Conte: Mecz z Evertonem to już przeszłość

Ostatnia aktualizacja: 06/11/16 13:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Chelsea Londyn rozgromiła u siebie Everton FC 5:0 w sobotnim meczu Premier League. Antonio Conte, menedżer "The Blues", powiedział, że ta wygrana może dodać jego drużynie pewności siebie.

- Kiedy rozgrywa się taki mecz, to jest się bardzo szczęśliwym. Cieszę się przede wszystkim z każdego mojego zawodnika. To jest ważne zwycięstwo, ale gdy wygrywa się w takim stylu, to jest to coś wspaniałego. To może dodać nam pewności siebie - powiedział Conte, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

To była piąta wygrana w lidze z rzędu jego podopiecznych. Drużyna z zachodniego Londynu nie straciła gola od wyjazdowego spotkania z Arsenalem 24 września.

- Kiedy widzi się każdego dnia poświęcenie zawodników i ich pracę, to taki występ jest bardzo ważny. Możemy kontynuować bardzo ciężką pracę i ufać temu, co robimy - podkreślił włoski szkoleniowiec.

- Nie chcemy wysyłać wiadomości do innych drużyn. Chcemy wysłać wiadomość do samych siebie. Ważne jest to, aby skoncentrować się na naszej pracy. Chcemy się poprawić i wiele pracujemy. To jest właściwa droga i zawodnicy to dostrzegają. Everton to jest już przeszłość. Po przerwie na reprezentacje musimy zacząć znów w takim sam sposób jak zagraliśmy w tym spotkaniu - stwierdził.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela