betclic

Conte: Mierzymy w półfinał

Ostatnia aktualizacja: 13/10/15 11:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Nazionale Calcio, flickr

Antonio Conte, przyznał, że nie może się doczekać rywalizacji w przyszłorocznych mistrzostwach Europy. W sobotę jego podopieczni pokonali Azerbejdżan 3:1 i zapewnili sobie udział w fazie finałowej turnieju. We wtorek Włochów czeka jeszcze ostatnie spotkanie eliminacji, w którym podejmą u siebie Norwegię.

- Wyjazd na mistrzostwa będzie niesamowitym przeżyciem. Kiedyś zazdrościłem kolegom, którzy mogli tego doświadczyć. Tym razem ja zaznam tej przyjemności - powiedział 46-letni szkoleniowiec cytowany przez "FourFourTwo".

- Chcielibyśmy zakończyć turniej w pierwszej czwórce, jednak będzie to zależało od naszej dyspozycji. Już na miejscu zobaczymy w jaki sposób wszystko się ułoży. Na pewno nie pojedziemy tam jako faworyci -
dodał.

- Zawsze miałem problemy z określeniem tego, jak daleko powinna dotrzeć prowadzona przeze mnie drużyna. O wszystkim zadecyduje prezentowana przez nas jakość i szczęście -
podsumował.

Po dziewięciu dotychczasowych kolejkach Włosi zgromadzili 21 punktów i zajmują pierwsze miejsce w grupie H. Druga Norwegia traci do nich dwa "oczka".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!