Conte o porażce: To bardzo dziwne. Mecze Arsenalu z Chelsea są wielkimi spotkaniami

Ostatnia aktualizacja: 25/09/16 16:52, Komentarzy: 16

0
16

Chelsea przegrała na wyjeździe z Arsenalem 0:3. Antonio Conte, menedżer "The Blues", stwierdził, że w jego zespole zabrakło koncentracji od pierwszych minut derbowego pojedynku.

- Źle zaczęliśmy te spotkanie, od pierwszej minuty. Arsenal wyszedł na prowadzenie w 11. minucie, a do przerwy strzelili wszystkie trzy gole - powiedział Conte, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- To jest bardzo dziwne, ponieważ starcia Arsenalu z Chelsea są wielkimi spotkaniami. Kiedy gra się z tak silnym przeciwnikiem jak Arsenal, to trzeba być skoncentrowanym od pierwszej minuty, a my tego nie zrobiliśmy - ocenił włoski szkoleniowiec.

Jego zespół jest krytykowany w ostatnim czasie za bardzo słabą grę w obronie. - Muszę poradzić sobie z tą sytuacją, ponieważ w każdym meczu tracimy minimum dwa gole. Czy to będzie dwójka, trójka, czy czwórka obrońców, musimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla tej drużyny i bardzo dużo nad tym pracować - podkreślił trener drużyny z zachodniego Londynu.
ayufan
Zarejestrowany od: 425 dni
Ilość komentarzy: 283
Oceny: +313
Bayern Monachium Vegalta Sendai Japonia Lech Poznań Polska FC Bayern Monachium II
26.09.2016 / 04:06:55
Co tu dużo mówić, Hazard jeszcze nie prezentuje swojej najlepszej formy, a CFC bez Hazarda w formie to jak Arsenal bez Sáncheza czy Argentyna bez Messiego i tak wiem, że obrona zawaliła, ale mieli jeszcze kupę czasu aby chociaż doprowadzić do remisu,ale CFC bez Hazarda w formie może nic nie ugrać jeśli nie zacznie tak czyścić jak za czasów bezpośredniego transferu do CFC. Hazard w formie spokojnie strzeliłby dwa gole i jeszcze dołożył asystę.
26.09.2016 / 03:03:51
dobrze Conte to powiedzial, Cahill zabil mecz w 10min,.. szkoda, jedna strona obrony CFC ma do wymiany, jest Alonso, na co dluzej czeka? Baba Rahme wypozyczyli, niewiadomo czemu,.. szkoda, za duzo wiary maja w biednego Ivanovica. Luiz w dobrej formie to cieszy, Azpiliqueta jak zwykle trzyma poziom.
25.09.2016 / 21:29:03
Conte nie odpalil jak na razie. chociaz z tym skladem to nie ma co sie dziwic.
Darth_Vader
Zarejestrowany od: 624 dni
Ilość komentarzy: 389
Oceny: +3061
Juventus Turyn Włochy Polska
25.09.2016 / 20:24:09
Z parodystami typu Cahill, Luiz, emerytem Terry i połamanym Zoumą to daleko nie zajdą. Szkoda bo lubię Chelsea oraz Conte i po obiecującym początku myślałem, że będą bić się o mistrzostwo z Manchesterem City. The Citizens wygrają te ligę w cuglach.
HancockKlopp
Zarejestrowany od: 208 dni
Ilość komentarzy: 327
Oceny: -448
25.09.2016 / 20:06:01
Conte już pakuj walizki. Mówisz że chcesz pracować tyle w czelsi co wenger w arsenalu ale Abramović ma cie za śmiecia nic nie znaczysz dla niego bo on jak i perez nie ma szacunku dla trenerow ani cierpliwości.
Poncjusz
Zarejestrowany od: 146 dni
Ilość komentarzy: 2610
Oceny: +8108
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.09.2016 / 20:02:48
Chelsea nie czuła luzu....presja ich zjadła:)
Luuke96
Zarejestrowany od: 179 dni
Ilość komentarzy: 127
Oceny: +462
Argentyna Belgia Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Swansea City AFC
25.09.2016 / 19:53:12
To dopiero początki Conte , myśle że zrobi z Chelsea świetną drużyne :)
italianfan30
Zarejestrowany od: 201 dni
Ilość komentarzy: 588
Oceny: +3162
AC Milan AS Roma Juventus Turyn Inter Mediolan Napoli Włochy
25.09.2016 / 19:22:22
Conte musi jeszcze dobrze poznac tamtejsza lige i druzyny zeby z Chelsea wygrywac trofea.
7egła
Zarejestrowany od: 225 dni
Ilość komentarzy: 249
Oceny: +1220
Belgia Chelsea Londyn Leicester City FC Widzew Łódź Ruch Chorzów Atlético Madryt
25.09.2016 / 19:10:08
Jak najpredzej wyjebać cahila z 1 skladu bo to całe zło i niech wraca szybciej zouma i dokupic obronce huj ze drogi ale bedzie zapewniał spokoj w tyłach
Mustafa
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 2248
Oceny: +14188
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
25.09.2016 / 18:09:39
Cahil po raz kolejny ostro przyfrajerzył... Niech już wraca Terry i Zouma. Najlepiej to w zimie kupić już porządnego obrońcę, a nie jak w lato przez 3 miesiące starać się o Koulibaly'ego i w końcówce kupić Luiza i Alonso... Zarząd Chelsea robi ostatnio coraz większe gówno.
darmian12
Zarejestrowany od: 380 dni
Ilość komentarzy: 154
Oceny: +396
Chelsea Londyn Legia Warszawa Polska Dolcan Ząbki
27.09.2016 / 11:24:08
pamiętaj że mamy na wypożyczeniu zajebistego christensena i my nie potrzebujemy teraz już ŚO nam jest potrzebna stabilizacja boków obron czyli iva na ławkę azpi wraca na prawą i marcus alonso na lewej. W środku jest z czego wybierać ... w październiku wraca zouma i terry do tego luiz i cahill ... ostatni wiadomo że na lewy ręcznik po tych bawołach z ostatnich kolejek a i tak mamy 3 klasowych obrońców którzy po prostu muszą się dotrzeć. Po co nam jeszcze jeden ?? Jeżeli zarząd chce wzmocnić klub zimą to jedyna pozycja potrzebująca wsparcia to ŚPO bo oscar nie daje razy a fabs tam się nie nadaje ...