betclic

"Conte poradzi sobie w Anglii, ale musi szybko opanować angielski"

Ostatnia aktualizacja: 26/03/16 20:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube (Graziano Pelle)

Napastnik Southampton FC i reprezentacji Włoch Graziano Pelle jest przekonany, że Antonio Conte poradzi sobie na stanowisku szkoleniowca Chelsea Londyn.

Aktualny wciąż opiekun kadry "Squadra Azzurra" po zakończeniu Euro 2016 ma związać się z "The Blues" trzyletnim kontraktem i zastąpić Holendra Guusa Hiddinka.

- Selekcjoner ma kwalifikacje do pracy w każdym miejscu. Jeśli zdecyduje się naprawdę na Premier League, to będzie tutaj ciepło przyjęty - podkreślił Pelle w rozmowie ze stacją "Rai Sport".

- To jest trudna liga, ale jestem przekonany, że Conte poradzi sobie. Angielska prasa potrafi dopiec, kiedy pojawią plotki, ale takiej klasy trener nie powinien niczego się obawiać. Nawiasem mówiąc włoskie media potrafią być jeszcze gorsze - kontynuował napastnik "Świętych".

- Jedyne co mogę mu poradzić to jak najszybszą naukę języka angielskiego. Musi dostosować się do nowej kultury. Claudio Ranieri dowodzi prowadzące w tabeli Leicester City, potwierdzając renomę włoskich trenerów - dodał Graziano Pelle.

Włochy na Euro 2016 zagrają w grupie E z Belgią, Irlandią i Szwecją.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!