betclic

Coraz lepsza sytuacja kadrowa Lecha

Ostatnia aktualizacja: 10/05/16 15:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W poniedziałek pięciu zawodników poznańskiego Lecha ćwiczyło indywidualnie. Do treningów z drużyną wraca przeziębiony ostatnio Dawid Kownacki - informuje oficjalna witryna Kolejorza.

Po spotkaniu z Cracovią na przemęczenie narzekają Gergo Lovrencsics i Tamas Kadar. Węgrzy w poniedziałek trenowali indywidualnie. Razem z tą dwójką pracowali Karol Linetty i Darko Jevtić. - Karol ma uraz stawu skokowego. Powinien być gotowy do gry w niedzielnym meczu. Podobnie wygląda sytuacja z Darko, który ma naciągnięty mięsień dwugłowy uda i do czwartku będzie trenował indywidualnie. Po czwartkowej kontroli zostanie podjęta decyzja o ewentualnym wprowadzeniu go w trening - tłumaczy szef sztabu medycznego Lecha Poznań dr Krzysztof Pawlaczyk cytowany przez oficjalną stronę poznańskiej ekipy.

W środę powinien zagrać natomiast Abdul Aziz Tetteh, który także trenuje indywidualnie. - Abdul rozegrał dużą liczbę meczów z drobnymi urazami. Po ostatnim meczu jest poobijany. Nie ma jednak zagrożenia dotyczącego jego występu w najbliższym spotkaniu - mówi Pawlaczyk, który ma też dobre informacje. - Do treningu wraca Dawid Kownacki, który ostatnio był przeziębiony - mówi klubowy lekarz.

We wtorek z drużyną pracować powinien już także Nicki Bille. Duńczyk nie zagrał w ostatnich dwóch spotkaniach z powodu urazu mięśnia łydki i od piątku jest w trakcie terapii, która ma pomóc mu w powrocie na boisko. - Trenuje pod okiem specjalistą. We wtorek zobaczymy czy będzie gotowy do gry w środę. Na razie trudno powiedzieć. Jest jednak duża szansa, że będzie gotowy do gry w niedzielę - zaznacza Pawlaczyk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!