betclic

Coraz lepsza sytuacja kadrowa Lecha

Ostatnia aktualizacja: 11/09/16 09:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Od środy miałem już do dyspozycji wszystkich zawodników, za wyjątkiem Paulusa Arajuuriego, który dołączył do nas w czwartek. Poza chorobą Buricia, wszyscy moi piłkarze są zdrowi przed niedzielnym meczem - mówi szkoleniowiec Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

Występ Jasmina Buricia w meczu z Pogonią Szczecin cały czas stoi pod znakiem zapytania. Do osiemnastki meczowej powróci prawdopodobnie Dawid Kownacki, który wyleczył infekcję wirusową. Pewne jest to, że w najbliższym spotkaniu nie zagra Nicki Bille Nielsen. Jego absencja potrwa jeszcze około trzech tygodni.

- Burić powrócił ze zgrupowania reprezentacji z anginą. Rozmawiałem z lekarzem i jego stan jest na tyle dobry, że w sobotę będzie mógł uczestniczyć w treningu. Jeśli stan zdrowia Bośniaka pogorszy się jednak, to na ławce usiądzie młody Miłosz Mleczko. Mam do dyspozycji także Dawida Kownackiego, który w minionym tygodniu przepracował już wszystkie jednostki treningowe - mówi szkoleniowiec Lecha.

Zawodnicy, którzy przez ostatnie dwa tygodnie mieli okazję trenować z pierwszym zespołem, w najbliższy weekend wystąpią w spotkaniach drużyny rezerw oraz juniora starszego. W ekipie Ivana Djurdjevicia zagra również Kamil Jóźwiak, który dopiero wraca do formy po kontuzji łokcia. - Kamil Jóźwiak wystąpi w meczu rezerw z Wdą Świecie. Podobnie będzie z Pawłem Tomczykiem, któremu przydadzą się minuty spędzone na boisku - kończy.

Źródło: lechpoznan.pl

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!