betclic

Covilo: Źałuję, że nie będę mógł zagrać z Legią

Ostatnia aktualizacja: 31/10/16 10:35, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Mam nadzieje, że w następnym spotkaniu nie będziemy popełniali takich błędów. Najbardziej żałuje, że nie będę mógł zagrać z Legią. Nie chce komentować pracy sędziego, ale myślę, że karnego nie było - powiedział Miroslav Covilo, w rozmowie z oficjalną stroną Cracovii.

Cracovia przegrała z Jagiellonią Białystok 1:3 w meczu 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Pomocnik "Pasów", Miroslav Covilo stwierdził, że jego zdaniem rzut karny nie należał się gościom, a on sam żałuje, że nie będzie mógł zagrać w następnym spotkaniu z Legią Warszawa.

- Zrobiliśmy błędy, których nie powinniśmy robić. Mecz przegraliśmy przez rzut karny. Mieliśmy wiele okazji, ale Jagiellonia stworzyła ich więcej. Można powiedzieć, że to sprawiedliwy wynik. W tym tygodniu musimy zrobić analizę, co źle zrobiliśmy. Mam nadzieję, że w następnym spotkaniu nie będziemy popełniali takich błędów. Najbardziej żałuje, że nie będę mógł zagrać z Legią. Nie chcę komentować pracy sędziego, ale myślę, że karnego nie było - ocenił Miroslav Covilo.

Podopieczni Jacka Zielińskiego mają na koncie 17 punktów i zajmują 10. pozycję w ligowej tabeli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 312 dni
Ilość komentarzy: 7171
Oceny: +20318
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
04.11.2016 / 18:38:58
Pasy nie sprostały zadaniu. ;(

Tabela