betclic

"Cracovia musi podnieść głowy do góry"

Ostatnia aktualizacja: 12/04/16 18:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W jednym z sobotnich spotkań 30. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław pokonał rzutem na taśmę 2:1 Cracovię. - Po meczu było nie za dobrze, ale teraz musimy podnieść głowy do góry i skupić się na kolejnych starciach – mówi w rozmowie z oficjalną witryną Pasów Łukasz Zejdler.

24-letni piłkarz przyznał, że goli straconych w pojedynku z dolnośląską ekipą można by uniknąć. - Przede wszystkim jest w nas dużo sportowej złości. Straciliśmy w sobotę dwie bramki w bardzo głupi sposób, a przecież wcześniej mieliśmy mecz pod kontrolą. Nie powinno nam się coś takiego przytrafić. Musimy wyciągnąć wnioski z tej porażki i w rundzie finałowej ograniczyć do minimum błędy, które nam się w ten weekend przydarzyły. Wiadomo, że w piłce nożnej wszystkim zdarzają się błędy, ale nas kosztowały one dwie bramki, więc tym bardziej jest nam szkoda - wyznał.

- Jestem zadowolony z tego, że jestem na boisku, ale pewnie trzeba pytać się trenerów o to, jak wypadam. Ja sam staram się podchodzić krytycznie do moich występów. Wiem, jakie błędy popełniam i chcę się ich wystrzegać. Zobaczymy, jak wszystko będzie dalej funkcjonowało - wyznał Zejdler pytany o ocenę swojej postawy.

Cracovia po 30 kolejkach znajduje się na 5. miejscu, co oznacza, że znalazła się w grupie mistrzowskiej. W kolejnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Piastem Gliwice.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela