Cracovia przegrała z Jagiellonią w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 30/10/16 18:00, Komentarzy: 2

0
2

Cracovia przegrała u siebie z Jagiellonia Białystok 1:3 (0:1) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 14. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy.

Dzięki ósmej wygranej w sezonie podopieczni Michała Probierza umocnili się na pozycji wicelidera tabeli. "Pasy" doznały piątej porażki w bieżących rozgrywkach i są na dziesiątym miejscu w klasyfikacji.

Tak padły bramki:

0:1 Wassiljew 41'-karny
Estończyk pewnie wykorzystał "jedenastkę", podyktowaną za zagranie ręki Covilo w polu karnym.

1:1 Cetnarski 50'-karny
Wprowadzony po przerwie pomocnik "Pasów" uderzeniem tuż przy słupku pewnie wykorzystał "jedenastkę", podyktowaną za faul Kelemena na Budzińskim.

1:2 Cernych 73'
Cernych wykorzystał perfekcyjne zagranie Wassiljewa i mocnym uderzeniem zdobył bramkę dla swojego zespołu.

1:3 Frankowski 90'
Wassiljew popisał się kolejną świetną asystą, którą na bramkę tym razem zamienił Frankowski.

Zawodnik meczu: Konstantin Wassiljew. Pewnie wykorzystał w pierwszej połowie rzut karny, ale to asysta przy drugim golu dla Jagiellonii była ozdobą tej konfrontacji. Kolejny kapitalny występ Estończyk przypieczętował jeszcze drugą asystą.