Cudowne zagranie Radwańskiej. Akcja roku? [VIDEO]

Agnieszka Radwańska ma ostatnio szczęście do pięknych akcji. Jej popisowe zagrania znajdują uznanie w oczach kibiców, którzy przyznają jej kolejne wyróżnienia. Tym razem również wydaje się, że Polka ma duża szansę na trofeum w kategorii "wrażenia estetyczne". Pojawiają się nawet głosy, że zasłużyła na miano "zagrania roku".

O co chodzi? O mecz z Moniką Niculescu, który Radwańska wygrała w dwóch setach - 6:2 i 6:1. A konkretniej - o akcję z drugiego seta. Po długiej wymianie krakowianka najpierw odparowała atak wysokim lobem, potem wybroniła się z kolejnego mistrzowskim przyłożeniem rakiety:

Komentatorka na powyższym video stwierdziła od razu: "tylko Radwańska mogła coś takiego zrobić". Sama zawodniczka również była zadowolona, co zresztą doskonale widać na filmiku.

Nasza tenisistka w czwartej rundzie turnieju w Indian Wells zmierzy się z Serbką Jeleną Janković.