betclic

Ćwielong: Debiut w kadrze to spełnienie marzeń

Ostatnia aktualizacja: 07/10/16 14:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Obecna reprezentacja jest najsilniejsza od przynajmniej 25 lat. Mamy wielu super zawodników, grających w najsilniejszych ligach, w najlepszych klubach. Nie mamy się czego wstydzić – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Ruchu Chorzów, Piotr Ćwielong.

30-letni piłkarz jak do tej pory w biało-czerwonych barwach rozegrał jedno spotkanie. Swój debiut zaliczył podczas starcia towarzyskiego z Irlandią (0:0) w 2013 roku. Wówczas na murawie przebywał przez 81. minut. Następnie został zmieniony przez Pawła Olkowskiego.

Pierwsze wspomnienie reprezentacyjne to mecz Anglia – Polska na Wembley, w którym Marek Citko strzelił bramkę, to był chyba pierwszy, który oglądałem. Dla każdego młodego zawodnika reprezentacja to jest szczyt marzeń, każdy chciałby w niej zagrać, wyjść na murawę i zaśpiewać hymn Polski – przyznał Piotr Ćwielong, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Debiut w kadrze to spełnienie marzeń. Podając piłki, czy oglądając mecze reprezentacji zawsze marzysz o tym, żeby też tam stanąć i reprezentować kraj. Mnie się udało zadebiutować. Zawsze starałem się grać jak najlepiej, by nie skończyć na tym jednym występie
– zaznaczył.

– Obecna reprezentacja jest najsilniejsza od przynajmniej 25 lat. Mamy wielu super zawodników, grających w najsilniejszych ligach, w najlepszych klubach. Nie mamy się czego wstydzić
– dodał doświadczony skrzydłowy Niebieskich.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela