betclic

Ćwielong: Ludzie nie widzą w nas drużyny

Ostatnia aktualizacja: 29/09/16 16:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Lechia-Ruch)

Zajmujący dziesiąte miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy Ruch Chorzów w piątek podejmie przed własną publicznością Zagłębie Lubin.

"Miedziowi" zgromadzili dotychczas sześć punktów więcej od "Niebieskich" i są na czwartej pozycji w klasyfikacji.

- Przyjeżdża do nas dobrze zorganizowany zespół. My za to mamy ostatnio swoje problemy - przyznał Piotr Ćwielong w rozmowie z oficjalną stroną czternastokrotnych mistrzów Polski.

- Możemy sobie dużo mówić przed meczem w szatni, że najważniejszy jest początek, koncentracja i nagle dostajemy dwie bramki, a spotkanie właściwie zaczynamy z minusowym dorobkiem. Później musimy gonić wynik, a to na pewno nie świadczy o nas dobrze jako o drużynie. Musimy to poprawić - podkreślił napastnik "Niebieskich".

- Wiele osób patrzy na ten zespół i nie widzi drużyny na boisku tylko indywidualnie biegających zawodników. Chcielibyśmy to zmienić, bo wiemy jaki jest potencjał w naszej drużynie. Po prostu musimy to w końcu razem pokazać na boisku - kontynuował Ćwielong.

- Fajnie byłoby wygrać. Jeśli wyjdziemy jako drużyna i będziemy mieć jeden cel, który będziemy chcieli razem osiągnąć razem, to nie boję się o wynik. Jednak jeśli wyjdziemy tak jak w niektórych meczach, czyli jako zbiór indywidualności, to na pewno nie zwyciężymy - dodał napastnik Ruchu.

(za ruchchorzow.com.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 285 dni
Ilość komentarzy: 6265
Oceny: +18178
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
30.09.2016 / 06:19:26
Fajnie byłoby zremisować. :)

Tabela