betclic

Ćwielong: Mam sentyment do Wrocławia, ale ze Śląskiem chcę wygrać

Ostatnia aktualizacja: 09/09/16 21:58, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

W kadrze Ruchu jest kilku piłkarzy, który w przeszłości reprezentowali barwy Śląska Wrocław. Jednym z nich jest Piotr Ćwielong, który z wrocławskim zespołem świętował kilka sukcesów.

Grałem w Śląsku trzy i pół roku. W lidze zdobyliśmy wtedy praktycznie wszystko – było mistrzostwo, wicemistrzostwo, a także 3. miejsce. Szkoda tylko przegranego finału Pucharu Polski. Na pewno jest sentyment, bo i klub, i miasto są bardzo fajne. Wszystko było dobrze zorganizowane, nie mogliśmy narzekać. Dlatego miło wspominam tamten czas. Fajnie tam teraz wrócić, ale pamiętajmy, że wrócę jako piłkarz Ruchu, dlatego chciałbym we Wrocławiu wygrać – podkreśla piłkarz w rozmowie z oficjalną witryną Niebieskich. 

Podopieczni Waldemara Fornalika wrócą do rywalizacji w Ekstraklasie po przerwie na mecze reprezentacji narodowych. Od ostatniej ligowej potyczki z Legią minęło blisko dwa tygodnie. – Każdy wie jakie błędy popełniliśmy w tym meczu. Trenerzy też przygotowali odpowiednią analizę. Mieliśmy dużo czasu żeby się przygotować do następnego spotkania. Przede wszystkim musimy patrzeć na siebie, nie na rywala. Mamy swoje atuty i trzeba zrobić z nich użytek – zaznaczył urodzony w Chorzowie snajper.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Poncjusz
Zarejestrowany od: 256 dni
Ilość komentarzy: 5339
Oceny: +16371
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
12.09.2016 / 06:18:05
Dziwne by było gdyby było inaczej.

Tabela