betclic

Ćwielong: Robię wszystko, żeby pomóc drużynie

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 19:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Zagłębie-Ruch)

– Jeśli chodzi o naszych kibiców to zawsze jeżdżą za nami w dużej liczbie i głośno dopingują. Obojętnie czy wygrywamy, czy przegrywamy. Myślę, że w sobotę będzie fajna atmosfera – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Ruchu Chorzów, Piotr Ćwielong.

Niebiescy po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli czternaste miejsce. Jak do tej pory podopieczni Waldemara Fornalika zgromadzili na swoim koncie jedenaście punktów. Do ósmej Korony Kielce tracą w tym momencie trzy "oczka".

– Wcześniej w lidze grał Górnik i Podbeskidzie, teraz zostaliśmy tylko my i w sobotę czekają nas derby. Mamy nadzieję, że zdobędziemy trzy punkty i przywieziemy je do Chorzowa – powiedział Piotr Ćwielong, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

Jeśli chodzi o naszych kibiców to zawsze jeżdżą za nami w dużej liczbie i głośno dopingują. Obojętnie czy wygrywamy, czy przegrywamy. Myślę, że w sobotę będzie fajna atmosfera. Mieliśmy dwa tygodnie na to, żeby skoncentrować się na rzeczach, które nie zawsze nam wychodziły. Jesteśmy optymistycznie nastawieni do tego meczu – zaznaczył.

– Miałem swoje sytuacje z Termalicą, w których dobrze zachował się bramkarz. Niestety nie udało się nic ustrzelić, ale takie jest życie i szukam w każdym meczu okazji do zdobycia bramki. Mogę trafiać ja, albo wypracować dobrą sytuację kolegom. Trenujemy każdego dnia i zawsze chcemy być lepsi. Robię wszystko, żeby pomóc drużynie na boisku, a kto będzie strzelał bramki, to nie ma znaczenia – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela