betclic

"Cyfry w Lesznie muszą się zgadzać"

Ostatnia aktualizacja: 12/01/16 22:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Prezes Fogo Unii Leszno Piotr Rusiecki nie ukrywa, że ponowne zakontraktowanie Piotra Pawlickiego nie było prostym zadaniem.

Młodszy brat Przemysława uzupełnił tym samym kadrę mistrzów Polski w szeregach których w przyszłym sezonie będą ścigać się również Rosjanin Emil Sajfutdinow, Duńczycy Nicki Pedersen i Peter Kildemand, Grzegorza Zengota, Tobiasz Musielak oraz juniorzy Bartosz Smektała i Dominik Kubera.

- Tak w życiu bywa, że czasami niespodzianki się zdarzają. Wierzyliśmy, że możemy dojść do porozumienia i to nastąpiło - wyznał Rusiecki na antenie "Radia Elka".

- Kiedy pożegnaliśmy się z Piotrem Pawlickim dogadaliśmy temat Petera Kildemanda, który nie jest tanim zawodnikiem. Ciężko było znaleźć kolejne pieniążki na to, aby dogadać się z Piotrem - podkreślił sternik wielkopolskiego klubu.

- Od wielu lat w Lesznie to, co jest obiecane, jest zawsze wypłacane. Nie dopuścimy do tego, aby cyfry się nie zgadzały. Teoretycznie budżet powinien być mniejszy - dodał Piotr Rusiecki.

Fogo Unia Leszno nowy sezon rozpocznie od spotkania przed własną publicznością ze Stalą Gorzów. Transmisja 8 kwietnia w stacji "nSport + HD!"
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!