Cypr: Apollon wygrał trzeci mecz z rzędu

Ostatnia aktualizacja: 16/02/16 07:30, Komentarzy: 0

0
0

Apollon Limassol wygrał na wyjeździe z Ermis Aradipu 2:1 (2:1) w poniedziałkowym meczu 23. kolejki ligi cypryjskiej.

Kibice zgromadzeni na Ammochostos Stadium na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do piątej minuty. Na listę strzelców wpisał się Chris Dickson. Goście szybko odrobili straty i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Najpierw do wyrównania doprowadził Anton Maglica, a następnie Alex da Silva skutecznie wykorzystał rzut karny i tym samym ustalił wynik rywalizacji.

Apollon zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli ligi cypryjskiej. Podopieczni Pedro Emanuela mają na swoim koncie 46 punktów, z kolei Ermis Aradipu zdobył do tej pory 24 "oczka" i znajduje się na dziesiątej pozycji.