betclic

Cywka: Chodzi właśnie o to, żeby wygrywać

Ostatnia aktualizacja: 07/05/16 09:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Kończymy ten mecz na "zero z tyłu" i zdobywamy trzy punkty, więc jestem bardzo zadowolony. O to właśnie chodzi, żeby wygrywać - mówił po zakończonym pojedynku z Jagiellonią Tomasz Cywka, który zagrał na pozycji lewego obrońcy.

- Kto wie, czy ta lewa obrona to nie jest pozycja dla mnie? Z tyłu czuliśmy się bardzo dobrze, pomimo tego, że ta obrona była bardzo przebudowana. Najważniejsze są jednak punkty i to, że mogłem zagrać 90 minut i pomóc kolegom. Staram się udowodnić swoją przydatność dla tej drużyny na każdym treningu i w każdej minucie, którą od trenera dostaję. Czy to jest 5, 10, czy 90 minut. Mam nadzieję, że w tym spotkaniu pokazałem się na plus - dodał gracz Białej Gwiazdy.

- Od początku czuliśmy, że nie ma innej możliwości, jak utrzymanie w lidze i wiedzieliśmy, że będziemy tylko i wyłącznie walczyć o najwyższe miejsce w grupie spadkowej. To był nasz cel i w ostatnich dwóch spotkaniach również zagramy o komplety punktów, żeby przypieczętować to 9. miejsce. To jednak nie był nasz plan, ani nasze ambicje przed sezonem. Kończymy mocnymi zwycięstwami i poczekamy na nowy sezon i nowe cele - zakończył Cywka.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela