betclic

Cywka: Jeśli trener widzi mnie w obronie, to nie ma problemu

Ostatnia aktualizacja: 09/10/16 08:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Wisły)

– Stworzyliśmy kilka dogodnych okazji, ale zabrakło skuteczności lub dobrze zachowywał się bramkarz rywali. Najważniejsze jest jednak dziewięćdziesiąt minut spędzone na boisku – powiedział po meczu towarzyskim z BKS-em Bochnia (3:0) zawodnik Wisły Kraków, Tomasz Cywka.

Biała Gwiazda po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie dziesięć punktów. Do ósmej Korony Kielce tracą w tym momencie cztery "oczka".

– Taka przerwa to zawsze czas na podobne mecze. Traktujemy ten sparing jako trening, który ma pomóc nam w lepszym przygotowaniu się do kolejnych spotkań w lidze. Myślę, że zagraliśmy dobrze i tak jak tego chcieliśmy
– stwierdził Tomasz Cywka, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

– Stworzyliśmy kilka dogodnych okazji, ale zabrakło skuteczności lub dobrze zachowywał się bramkarz rywali. Najważniejsze jest jednak dziewięćdziesiąt minut spędzone na boisku i wysiłek włożony w spotkanie, bo to zaprocentuje później – zaznaczył.

– Większość swojej kariery spędziłem w środku czy na boku pomocy, więc to naturalne, że tutaj czuję się najlepiej. Jeśli trener widzi mnie gdzieś indziej i uważa, że w ten sposób mogę pomóc drużynie to oczywiście nie widzę problemu, by tam grać
– dodał, mając na myśli fakt, że w Ekstraklasie sporo meczów rozegrał w obronie.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela