betclic

Cywka: Na derby nie trzeba nas dodatkowo mobilizować

Ostatnia aktualizacja: 02/08/16 19:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Derby są najważniejsze! Teraz dwa poprzednie wyniki kompletnie nie mają już znaczenia. Na żaden mecz nie trzeba nas dodatkowo mobilizować. Na derby tym bardziej – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Wisły Kraków, Tomasz Cywka.

Biała Gwiazda po 3. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje odległe jedenaste miejsce. Jak do tej pory podopieczni Dariusza Wdowczyka zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Natomiast ekipa Pasów plasuje się na ósmej lokacie.

– Jechaliśmy na północ Polski po dwa zwycięstwa, a wróciliśmy bez punktu. Teraz trzeba znowu wyciągnąć wnioski, żeby wygrać kolejne spotkanie, tylko to mnie w pierwszej kolejności interesuje – stwierdził doświadczony piłkarz, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

– To prawda, że jestem postrzegany jako uniwersalny zawodnik. Nie wiem, czy to dobrze czy źle, ale jeżeli mogę pomóc drużynie na danej pozycji, która choćby ze względu na kontuzję któregoś z kolegów nie może być obsadzona to jak najbardziej pomogę. Najważniejsze, żeby się tam sprawdzać i coś dawać zespołowi – zaznaczył 28-latek.

– Derby są najważniejsze! Teraz dwa poprzednie wyniki kompletnie nie mają już znaczenia. Po zwycięstwach mielibyśmy jeszcze więcej pewności siebie, ale na żaden mecz nie trzeba nas dodatkowo mobilizować. Na derby tym bardziej - wychodzimy, gramy o trzy punkty dla całego Krakowa, dla naszych kibiców. Liczy się dla nas tylko zwycięstwo! – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!