betclic

Cywka: Prowadziliśmy, a nie udało się utrzymać tego wyniku

Ostatnia aktualizacja: 25/07/15 15:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

W 190. Wielkich Derbach Krakowa Wisła zremisowała ze swoim lokalnym rywalem 1:1. Było to trudne spotkanie dla jednej i drugiej ekipy. - Bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie - powiedział po ostatnim gwizdku sędziego Adam Cywka.

- Szkoda, bo znowu prowadziliśmy, a nie udało nam się utrzymać tego wyniku. Oba zespoły miały swoje okazje, dlatego z perspektywy całego spotkania należy uznać ten wynik za sprawiedliwy – dodał pomocnik Wisły cytowany przez wisla.krakow.pl.

- Wiadomo, że dziś graliśmy o zwycięstwo, więc po tym remisie czujemy wielki niedosyt. Wszystko zmierza jednak w dobrym kierunku, dlatego mam nadzieję, że w kolejnym meczu będą trzy punkty – stwierdził Cywka.

Wiślacy zaprezentowali się zdecydowanie korzystniej niż przed tygodniem w rywalizacji z Górnikiem Zabrze. Mimo to ciągle jest nad czym pracować, bo gra w ataku mogła wyglądać lepiej. - Nadal brakuje nam tego ostatniego podania. Potrafimy rozegrać dobrze piłkę, ale to kluczowe zagranie nie zawsze dociera tam, gdzie powinno. Najważniejsze jest jednak to, że w naszej grze widać progres. Jeśli nasza gra z meczu na mecz będzie lepsza, to przyjdą i dobre wyniki – zakończył rozmowę piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!