betclic

"Czasami są takie mecze, gdzie trudno wykorzystać swoje szanse"

Ostatnia aktualizacja: 20/12/15 22:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Szkoleniowiec poznańskiego Lecha Jan Urban po spotkaniu z Piastem Gliwice miał dużo uwag do skuteczności swoich zawodników. Mistrz Polski przegrał z liderem ekstraklasy 2:0

Jak opiekun Kolejorza ocenił niedzielny pojedynek? - Mecz zaczął się dość ostro, bo na samym początku mieliśmy bardzo dobrą sytuację Szymka Pawłowskiego, za chwilę Piast miał poprzeczkę, a potem straciliśmy bramkę. Była też sytuacja Karola Linettego - przypomniał.

- Wydaje mi się, że oba zespoły stworzyły dobre widowisko, było dużo sytuacji, ale Piast swoje lepiej wykorzystał i wygrał zasłużenie. Miałem wrażenie, że nawet jak byśmy grali do północy, to nie udałoby się nam nic strzelić. Żeby dzisiaj to zrobić musielibyśmy wpaść do bramki gospodarzy - zaznaczył trener poznańskiej ekipy.

- Czasami są takie mecze, gdzie trudno wykorzystać swoje szanse, a gdy się tego nie robi, to trudno o pozytywny wynik. Tym bardziej z Piastem, który gra bardzo efektywnie, dużo piłek wrzuca z boku boiska, na które jego napastnicy atakują na pierwszym słupku. W drugiej połowie przy 2:0 mieli groźne kontry i różnie się to mogło skończyć - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela