betclic

"Czekam, aż Berg udzieli wywiadu po polsku"

Ostatnia aktualizacja: 30/08/15 22:29, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie przeciwko zespołowi, który gra w Europie i kupuje najlepszych piłkarzy z kraju. Zabrakło nam spokoju - skomentował spotkanie z Legią trener Jagiellonii Białystok, Michał Probierz.

- Jeśli w meczu z Legią nie wykorzystuje się takich sytuacji, jakie mieliśmy, to ciężko o zwycięstwo. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie przeciwko zespołowi, który gra w Europie i kupuje najlepszych piłkarzy z kraju. Zabrakło nam spokoju, niektórzy nowi zawodnicy nie wprowadzili się jeszcze do drużyny. Cieszy duża liczba powołań, choć nie ułatwia nam to przygotowań. Planujemy jeszcze jeden-dwa transfery - dodał opiekun białostoczan cytowany przez legia.com.

- Chcemy stworzyć w zespole rywalizację. W porównaniu do meczu w Warszawie było sześć zmian w składzie. Chcemy grać jeszcze lepiej, niedługo czekają nas bardzo ciekawe mecze. Dziękujemy kibicom za świetny doping. Mamy nadzieję, że przychodzenie na nasze spotkania stanie się tradycją - zaznaczył. 

- Chcemy być otwarci, uczyć się języków. Czekam, aż Henning Berg udzieli w końcu wywiadu po polsku. Wcale nie jest to złośliwe. Jestem jego fanem, mam nadzieję, że kiedyś porozmawiamy po polsku - podsumował Probierz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1362 dni
Ilość komentarzy: 8125
Oceny: -8849
31.08.2015 / 03:04:20
A moze by tak Probierz cos po angielsku?Berg to Norweg i nauczyl sie angielskiego,a wiec Probierz to Polak niech nauczy sie tez angielskiego.
Kluczowy zawodnik
KysiuS
Zarejestrowany od: 1691 dni
Ilość komentarzy: 3308
Oceny: +17600
Kibicuje:
Manchester United Anglia Holandia Wisła Kraków Polska
31.08.2015 / 03:41:14
Probierz po niemiecku tez dobrze mowi :)

Tabela