betclic

Czerczesow bliski pozostania w Legii

Ostatnia aktualizacja: 18/05/16 21:45, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Dzień po zdobyciu mistrzostwa Polski trener Stanisław Czerczesow spotkał się z prezesem legionistów, Bogusławem Leśnodorskim. Szkoleniowiec stołecznego klubu ma oferty pracy w Rosji i w Austrii, ale coraz więcej wskazuje na to, że poprowadzi Legię w nadchodzących rozgrywkach - czytamy na portalu Legia.Net.

Usiądziemy, porozmawiamy z właścicielami klubu, wtedy się okaże. Ostatni raz graliście w Lidze Mistrzów przeciwko mnie, chciałbym, abyście teraz zagrali ze mną. Kółko by się zamknęło – zapowiadał Czerczesow.

Trener postawił kilka warunków dalszej pracy. Przede wszystkim chciał się dowiedzieć, czy drużyna zostanie porządnie wzmocniona, bo bez tego szanse na awans do Ligi Mistrzów będą mniejsze. – Wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami, ma ważny kontrakt. Wspólnie planowaliśmy najbliższe miesiące. Liga Mistrzów? Skupiamy się na kolejnych rundach eliminacyjnych – powiedział Leśnodorski w czasie poniedziałkowej gali z okazji zakończenia sezonu ekstraklasy.

- To człowiek mocno stąpający po ziemi, bardzo pragmatyczny. Nie stawia nierealnych żądań. My chcemy by został i wydaje mi się, że on też chce zostać. Byłbym zdziwiony, gdybyśmy się nie dogadali - powiedział w rozmowie z Legia.Net Dariusz Mioduski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
sebastian840918
Zarejestrowany od: 551 dni
Ilość komentarzy: 2373
Oceny: +27102
Kibicuje:
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
18.05.2016 / 23:11:22
Może z Rosyjskim niedźwiedźiem w końcu Polski klub zagra w Lidze Mistrzów.
Solidny ligowiec
jajajakberety
Zarejestrowany od: 431 dni
Ilość komentarzy: 1086
Oceny: +9975
Kibicuje:
Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
18.05.2016 / 22:42:41
Pożyjemy, zobaczymy. Legia bez poważnych transferów szans na LM nie ma i Czerczesow to doskonale wie i zapewne adresuje z prezesami.

Tabela