betclic

Czerczesow chwali Ekstraklasę w rosyjskiej prasie

Ostatnia aktualizacja: 12/11/15 09:10, Komentarzy: 1

9
1
Fot. mgilert / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Legii Warszawa Stanisław Czeczesow w wywiadzie dla rosyjskiego "Sport-Expressu" chwali sobie pracę w stolicy Polski i atmosferę wokół stołecznego klubu.

- Nasi fani prawie zawsze wypełniają stadion. Na początku miałem 18-20 tysięcy kibiców, później 22-25, a na meczu z Lechem i w Lidze Europa cały stadion był już zapełniony - podkreślił Czerczesow.

- Ważne jest również to, że ten stadion jest cały czas energetyczny. Można mieć na trybunach 20 tysięcy kibiców,.ale kiedy siedzą cicho, to nie ma takiego efektu - zaznaczył były szkoleniowiec Spartaka Moskwa, Tereka Grozny czy Dynamo Moskwa.

- Trzeba było udowodnić swoją wartość, że jestem godny ponownie przejąć zespół, który ma o coś walczyć. Po Dynamo nie chciałem czekać w Rosji na kolejną pracę pięć, a nawet sześć lat, żeby jakiś klub stamtąd zwrócił na mnie uwagę. Czekanie to nie jest moja filozofia. Legia walczy o mistrzostwo, więc dlaczego nie miałem spróbować? - kontynuował opiekun wicemistrzów Polski.

- W Polsce są piękne stadiony. Tylko jeden klub nie ma dużego obiektu. Jak graliśmy z Lechią w Gdańsku, to było blisko 40 tysięcy kibiców. Wszystkie drużyny grają na całego. Jest wieli Hiszpanów, ta liga rośnie. Mamy budżet, o ile mi wiadomo, którego wysokość osiąga 30 milionów euro. Potrzebne są teraz tylko wyniki - dodał Czerczesow.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
yaroTrSL
Zarejestrowany od: 749 dni
Ilość komentarzy: 591
Oceny: +3877
Kibicuje:
Górnik Zabrze Polska Real Madryt
12.11.2015 / 10:17:57
Panie Czerczesow stadiony to nie wszystko!Wiekszosci kopaczom brak umiejetnosci i ambicji na europejskie puchary!