betclic

Czerczesow da szansę młodym piłkarzom Legii

Ostatnia aktualizacja: 08/01/16 18:34, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Już w sobotę piłkarze Legii Warszawa wylecą na pierwsze zgrupowanie na Maltę. W samolocie znajdzie się miejsce dla czterech młodych zawodników. W taki sposób wyróżniono Arkadiusza Najemskiego, Mateusza Zawala, Michała Suchanka, a także Radosława Majeckiego - informuje portal Legia.Net.

Cała czwórka będzie już od piątku trenowała z pierwszym zespołem.
- Jestem bardzo zadowolony z tego, że lecę na Maltę. To pozytywny bodziec i pewne poczucie spełnienia. Do tej pory zaliczałem tylko pojedyncze treningi z pierwszym zespołem, teraz będę mógł się pokazać trenerom przez dłuższy czas. Na pewno wyniosę coś z obozu, będę miał okazję nauczyć się nowych rzeczy - powiedział na gorąco Zawal, który rundę jesienną (14 meczów) spędził głównie na pozycji stopera. Piłkarz był też kapitanem rezerw Legii.

Na zgrupowanie nie lecą za to gracze, którzy w grudniu trenowali z Legią, a jesienią byli wypożyczeni. Chodzi o Jakuba Araka oraz Mateusza Wieteskę, którzy przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną odpowiednio z Zagłębiem Sosnowiec i Dolcanem Ząbki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 538 dni
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4043
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
08.01.2016 / 19:28:11
Dobrze że zagrają młodzi zawodnicy. Być może że w zespole Legii jest jakiś młody talent którego nikt nie odkrył.