betclic

Czerczesow: Duda zdawał maturę na Słowacji

Ostatnia aktualizacja: 16/03/16 18:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Mecz Pucharu Polski traktujemy tak samo, jak każdy inny. Mieliśmy bardzo ciężki pojedynek z Cracovią, potem odbyliśmy parę treningów, zobaczymy kto jak będzie wyglądał na dzisiejszych zajęciach i po nich podejmiemy decyzję o tym, kto zagra z Zawiszą - mówił przed środowym starciem Pucharu Polski szkoleniowiec Legii, Stanisław Czerczesow.

Rosjanin zaznaczył, że nie nie wszyscy będą do jego dyspozycji. - Ondrej Duda poleciał na Słowację zdać maturę. Nie wiemy czy zdąży z powrotem na trening, czy też nie. Tak jak powiedziałem, za nami trudne spotkanie w Krakowie, zobaczymy kto jak się zregeneruje i wtedy będziemy ustalać skład. Musimy pamiętać, ze przed nami trudny mecz z Lechem Poznań - dodał opiekun wicemistrzów Polski cytowany przez legia.com.

- Kasper Hamalainen już normalnie trenował i też jeszcze nie podjęliśmy decyzji o tym, co dalej. Pytań jest wiele, ale na razie nie mogę na nie udzielić odpowiedzi - stwierdził enigmatycznie.

- Nikt przypadkowo nie trafia do półfinału krajowego pucharu. To są stosunkowo krótkie rozgrywki, trzeba zagrać i wygrać. Oglądałem mecze Zawiszy w czasie pobytu na Malcie, grał tam z dwiema rosyjskimi drużynami - Dinamem i Amkarem. Wypadli bardzo dobrze i z pewnością nie można ich zlekceważyć - zapewnił Czerczesow.

- Mamy jakąś serię meczów bez porażki? Ja tego nie liczę, takie rzeczy pozostawiam statystykom. Tak naprawdę to nie ma znaczenia, muszę tak przygotować zespół, by walczył o zwycięstwo. Liczę na to, że jutro nasi kibice będą nas wspierać, bo zwykle są naszym dwunastym zawodnikiem i dają nam pewną przewagę nad rywalem. Ostatnimi występami chyba zasłużyliśmy na ich szacunek i na to by przyszli nas obejrzeć -
podsumował.

Środowe starcie rozpocznie się o godzinie 18:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!