betclic

Czerczesow: Gdybym wiedział wszystko, to wybrałbym inny zawód

Ostatnia aktualizacja: 05/04/16 17:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- W pierwszym meczu padł wynik 4:0, ale jest jeszcze rewanż i musimy się do niego starannie przygotować, jak do każdego spotkania. Zrobimy analizę przeciwnika, po treningu ustalimy zaś skład i nakreślimy taktykę - mówi przed spotkaniem z Zawiszą w Pucharze Polski trener Legii, Stanisław Czerczesow.

Rosyjski szkoleniowiec podkreślił, że w stołecznej ekipie są spore kłopoty kadrowe. - Hamalainen trenuje indywidualnie, zobaczymy jak będzie się czuł i czy będzie mógł zagrać z Pogonią. Nie wiem kiedy będzie zdrów dłużej niż kilka dni - gdybym wiedział wszystko, to wybrałbym inny zawód. Cieszę się, że martwicie się o zdrowie naszego fińskiego kolegi. Na pewno nie wystąpi z Zawiszą, podobnie jak Tomasz Jodłowiec - dodał Czerczesow cytowany przez portal Legia.Net.

- W szatni szaleje wirus, wyzdrowiał już Igor Lewczuk i powinien jutro zagrać, ale wysoką gorączkę miał przez dwa dni Guilherme, mają nadal Michał Masłowski i Ariel Borysiuk. Lepiej jest z Michałem Kucharczykiem, pojedzie z nami do Bydgoszczy - zapewnił opiekun wicemistrzów Polski. 

Początek środowego rewanżu w Bydgoszczy o godz. 18.

W drugiej parze półfinałowej rywalizują Lech Poznań i pierwszoligowe Zagłębie Sosnowiec.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!