betclic

Czerczesow: Każdy mecz jest ważny

Ostatnia aktualizacja: 23/10/15 22:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. legia.com

Stanisław Czerczesow, trener Legii Warszawa, na konferencji prasowej mówił o zbliżającym się spotkaniu z Lechem Poznań.

- W przypadku starcia z Lechem jest dużo emocji wśród kibiców, ale ja jako trener muszę się od tego odciąć. Grałem w piłkę do czterdziestego roku życia i każdy mecz był ważny. Tak samo jest w Legii. W przypadku każdego spotkania, odkąd tutaj trafiłem, słyszę, że jest ono ważne - powiedział trener Stanisław Czerczesow przed niedzielnym meczem z Lechem Poznań.

- To już będzie mój czwarty mecz w Legii i zawsze słyszę, że kolejne spotkanie jest bardzo ważne: Świt był ważny, bo to był mój debiut, Cracovia była ważna, bo było to moje pierwsze spotkanie w lidze - zaznaczył Rosjanin cytowany przez oficjalną stronę wicemistrzów Polski. 

- Trener Lecha może znać lepiej polski futbol i zawodników Legii, można to uznać za przewagę, ale my również będziemy przygotowywać się do niedzielnego spotkania, żeby tę niby-przewagę zniwelować. Chciałbym podkreślić, że bardzo szanuję wszystkich kolegów po fachu, szczególnie tych, którzy w przeszłości zapewnili sukcesy Legii - przyznał opiekun stołecznej ekipy i równocześnie zapowiedział, że przed nim trudne zadanie: musi bowiem na to starcie dobrze przygotować swoich podopiecznych, głównie pod względem fizycznym.

- W czwartek zarówno Legia, jak i Lech reprezentowały Polskę w Europie, dlatego zwycięstwo poznaniaków nas cieszy. My też w pewnym sensie wygraliśmy, bo dla morale zespołu bardzo ważne było to, że udało się wyrównać po przerwie - podsumował Czerczesow.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela