betclic

Czerczesow: Ładne dziennikarki dekoncentrują piłkarzy

Ostatnia aktualizacja: 25/11/15 17:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Prowadzę drużynę według filozofii "Mamy jeszcze szanse, dopóki nie przegraliśmy. Dopóki przeciwnik nie przegra to on ma szanse". Wiemy jakie są mocne strony rywali, w tym ich stałe fragmenty. Odpowiednio to analizujemy i spróbujemy temu jutro przeciwdziałać - powiedział trener Legii Warszawa, Stanisław Czerczesow na konferencji prasowej przed meczem z FC Midtjylland.

- Michał Pazdan prawdopodobnie nie zagra z Midtjylland, bo ma zapalenie oskrzeli. Dusan Kuciak uczestniczył już wczoraj w treningu, ale jego noga nie jest na sto procent gotowa do gry. Z kolei Jakub Rzeźniczak nie jest odpowiednio przygotowany do jutrzejszego meczu - mówił Czerczesow o sytuacji zdrowotnej w zespole.

- Oczywiście, że mamy hierarchię bramkarzy. Dusan Kuciak jest numerem jeden. Wypracował sobie tę pozycję przez kilka ostatnich sezonów, ale jutro nie zagra przez kontuzję, dlatego jutro zagra Arkadiusz Malarz - dodaje rosyjski trener cytowany przez portal Legia.Net.

Opiekunowi wicemistrzów Polski jak zwykle nie zabrakło humoru: - W Rosji jest taki program telewizyjny, gdzie wszędzie w domu są kamery i można wszystko obejrzeć. Trening jest jednak czymś innym. Gdyby dziennikarze mieli dostęp na trening, to by dekoncentrowało piłkarzy. A gdyby przychodziły jeszcze ładne dziennikarki, to w ogóle odwracałoby to uwagę zawodników. Zastanowimy się jednak nad całkowicie otwartymi treningami w następnym roku - podsumował opiekun warszawian.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!