betclic

Czerczesow: Lechia to dobra drużyna z poukładanymi graczami

Ostatnia aktualizacja: 11/05/16 17:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

- Do spotkania z Lechią musimy przygotować się szczególnie. Dotychczasowe mecze z nimi były ciężkie i teraz też tak będzie. To dobra drużyna, z poukładanymi graczami - powiedział trener Czerczesow przed środowym starciem w Gdańsku.

- Czy czuć w drużynie, że niewiele nam zostało do zrealizowania celów? Jeszcze przed pierwszym meczem, na początku mojej pracy, umówiliśmy się, że mistrzostwo trzeba zdobyć. Zostały nam jeszcze dwa pojedynki, tak trudne i skomplikowane, jak wszystkie dotąd - zaznaczył rosyjski szkoleniowiec cytowany przez oficjalną stronę stołecznej ekipy. 

- Przygotowujemy się normalnie, tak jak przed każdym meczem. U nas zawsze jest dobra atmosfera, ostatnie wyniki są dobre, ale nic w tej kwestii się nie zmieniło - zapewnił opiekun Wojskowych. 

- Wiem, co się zdarzyło w Gdańsku rok temu, ale nie wchodźmy w historię, to jest dziś nieważne. W niedzielę mieliśmy trudny mecz, mamy jeszcze dzisiejszy trening, zobaczymy, którzy zawodnicy będą gotowi do gry jutro. Lechia to dobra drużyna, już tam w tym sezonie wygraliśmy. Może być bardzo ciekawe spotkanie, musimy się przygotować do niego szczególnie - podsumował Czerczesow.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela