betclic

Czerczesow: Mecz w Poznaniu to już historia. Piękna, ale tylko historia

Ostatnia aktualizacja: 15/04/16 17:11, Komentarzy: 0

2
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- Mecz w Poznaniu to teraz historia. Piękna, ale jednak tylko historia. Mam nadzieję, że w piątek obejrzymy w Warszawie dobre spotkanie - powiedział trener Stanisław Czerczesow przed spotkaniem z Lechem.

- To już za nami. W międzyczasie obserwowaliśmy Lecha i dzisiaj będziemy rozmawiać z piłkarzami i uczulać ich na konkretne aspekty gry rywala, bo te trochę się zmieniły - powiedział Rosjanin cytowany przez oficjalną witrynę mistrzów Polski. 

- Problem w środku pola? Dlaczego problem? Oczywiście, Tomasz Jodłowiec to bardzo ważny piłkarz, który jest nam bardzo potrzebny. Był ostatnio na konsultacji, być może powoli będziemy mogli go wprowadzać do treningu. Mamy jednak zawodników, którzy z powodzeniem będą mogli go z powodzeniem zastąpić - zapewnił opiekun stołecznej ekipy. 

- Na razie nie jestem pewien, na co będzie gotowy Kasper Hamalainen. W Poznaniu pomógł nam przez kilkanaście minut, a po zgrupowaniu reprezentacji Finlandii wrócił z dolegliwością. Zagrał już jednak z Pogonią i zobaczymy, na co go będzie stać w piątek - podsumował Czerczesow.

Piątkowy pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela