betclic

Czerczesow: Mecz z Napoli to inna bajka

Ostatnia aktualizacja: 09/12/15 18:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Stranisław Czerczesow na konferencji prasowej poprzedzającej mecz Legii Warszawa z Napoli opowiadał o rywalu z Włoch.

- Proszę pamiętać, że nie ma meczów wygranych lub przegranych jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Musimy się skoncentrować na tym, by pokazać jak najlepszy poziom i osiągnąć korzystny wynik - odpowiedział opiekun legionistów na pytanie o wysokie porażki pozostałych drużyn z grupy w Neapolu.

Rosjanin odniósł się również do pogłosek, jakoby włoska drużna miała wystawić mocno rezerwowy skład. - Nie wiem, skąd informacja o tym, że Napoli wystawi rezerwowy skład. Moim zadaniem jest to, by wybrać skład Legii, szkoleniowiec Napoli ma takie samo zadanie w odniesieniu do swoje drużyny. Przecież nie gramy z poszczególnymi zawodnikami, tylko całą ekipą - stwierdził cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Następnie przypomniał poprzednie spotkania Legii w lidze, pragnąc podkreślić, że jego podopieczni walczą do końca. - Takie zwycięstwa, jak to w Krakowie, dają drużynie dodatkową motywację. Przypominam, że punkty wyszarpaliśmy również w końcówce meczu z Podbeskidziem. Mecz z Napoli to inna bajka, inne rozgrywki - zaznaczył.

- Mamy świadomość tego, że Napoli chce zdobyć komplet punktów, ale o awans z drugiego miejsca wciąż walczą trzy drużyny. Musimy odciąć się od tego, co robią Włosi i skupić na sobie. Tylko w taki sposób mamy szansę na korzystny rezultat - dodał szkoleniowiec warszawskiej drużyny.
Źródło: legia.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!