betclic

Czerczesow: Nie miałem problemu z Hamalainenem. Może on jakieś miał?

Ostatnia aktualizacja: 27/04/16 14:50, Komentarzy: 1

4
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- W Lubinie graliśmy nie tak dawno, szybko, bo już w pierwszej minucie zdobyliśmy bramkę, ale to było dla nas trudne spotkanie. Być może ten gol zbyt optymistycznie podziałał na psychikę zawodników. Rywale potem na nas ruszyli, zagrażali naszej bramce i faktycznie łatwo nam nie było. Ale inaczej być nie mogło, ten zespół walczy przecież o puchary - mówił przed pojedynkiem z Miedziowymi szkoleniowiec Legii, Stanisław Czerczesow.

Opiekun wicemistrzów Polski nie szczędził pochwał pod adresem najbliższego rywala:
- Zagłębie to dobra drużyna, fajny stadion, atmosfera i boisko. Zobaczymy jak graliśmy z nimi ostatni mecz, jakie rzeczy zrobiliśmy dobrze, a jakie źle i powiedziemy zawodnikom co trzeba robić, a czego nie należy. W każdej drużynie jest piłkarz, który daje jakość drużynie, ale my patrzymy raczej na grę całego zespołu. Są w ekstraklasie gracze, którzy potrafią zrobić coś wyjątkowego, do takich należy m.in. Filip Starzyński. Jemu należy się szczególnie przyjrzeć - zaznaczył.

Rosyjski trener został zapytany przez dziennikarzy także o sytuację kadrową w drużynie. - Pazdan już wczoraj trenował, wyglądał dobrze, ale musimy go obserwować. Zobaczymy jak będzie się czuł i reagował na obciążenia po dzisiejszym treningu. Poza tym Borysiuk narzeka na drobne bóle mięśniowe, będziemy go sprawdzać na treningu i po zajęciach podejmiemy decyzję, co dalej. Zdrowy jest już Vranjes, fajnie wyglądał na treningu. Zagrał ostatnio w drugim zespole po to, by złapać rytm meczowy. Dobrze wyglądał, strzelił gola. Myślę, że będzie gotów do gry w Lubinie - stwierdził opiekun wicemistrzów Polski cytowany przez portal Legia.Net.

Dziennikarzy interesowała również sytuacja byłego gracza poznańskiego Lecha, Kaspra Hamalainena. - Z mojego punktu widzenia on cały czas dobrze pracował na treningach, nie miałem z nim żadnego problemu. Być może sam je sobie stwarzał. Fajnie, że strzelił gola, z pewnością mu to pomoże. Wierzyliśmy, wierzymy i będziemy w niego wierzyć. to jest bardzo dobry piłkarz. Przyszedł do nas późno, miał kłopoty z kontuzjami, ale to już poza nim - zaznaczył opiekun warszawian.

Starcie z Zagłębiem odbędzie się w czwartek o godzinie 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
ka68987
Zarejestrowany od: 1076 dni
Ilość komentarzy: 1862
Oceny: -595
Kibicuje:
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
27.04.2016 / 17:04:56
Hamalainen powinien dostawać więcej minut niż 15-20.

Tabela