betclic

"Czerczesow otwiera nową kartę w historii Legii"

Ostatnia aktualizacja: 07/10/15 14:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert / Shutterstock.com

– Otwiera się nowa karta w historii klubu i naszej drużyny. Również w historii i karierze naszego trenera. Cieszymy się, że będziemy mogli skorzystać z jego usług i wierzymy, ze będziemy coraz lepsi - skomentował zatrudnienie nowego szkoleniowca dyrektor sportowy Legii Warszawa, Michał Żewłakow.

- Patrząc na trenera Legii Warszawa, patrząc na klub, cele się nie zmieniają. Nadrzędnym celem jest zdobycie tytułu mistrza Polski, to sprawa fundamentalna, szczególnie z uwagi na 100-lecie klubu. To da nam przepustkę do walki o Ligę Mistrzów. Jeśli chodzi o pozostałe cele to jasne, ze trzeba wygrać jak najwięcej z tego, co jest do wygrania - dodał Żewłakow cytowany przez portal legia.net.

- Trener powiedział mi, że fajnie przygotowałem mu Komorowskiego do gry w Tereku. Idziemy więc w zbliżonym kierunku razem. Żewłakow i Czerczesow – niedaleko pada jabłko od jabłoni, będziemy się dogadywać - zapewnił były reprezentant Polski.

52-letni Czerczesow podpisał z warszawskim klubem kontrakt, który będzie obowiązywał do końca sezonu. Nowy opiekun stołecznej ekipy od lipca nie trenował żadnej drużyny. Wcześniej prowadził Dynamo Moskwa. W swojej karierze pracował również m.in. w Amkarze Perm, Tiereku Grozny, Spartaku Moskwa i Wackerze Tirol.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela