betclic

Czerczesow: Rzeźniczakowi brakowało paliwa

Ostatnia aktualizacja: 08/11/15 21:59, Komentarzy: 2

0
2
Fot. mgilert, Shutterstock

Trener Legii Warszawa Stanisław Czerczesow po skromnym zwycięstwie nad Pogonią Szczecin 1:0 był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w niedzielnym spotkaniu. Stołeczny zespół dzięki tej wygranej odzyskał pozycję wicelidera tabeli. 

- To był bardzo trudny mecz z dwóch powodów. Po pierwsze Pogoń to przeciwnik, który przegrał tylko jedno spotkanie w tym sezonie, a dla nas był to z kolei siódmy mecz w ciągu trzech tygodni. W pierwszej połowie zawodnicy wykonali wszystko to, co ćwiczymy na treningach. Zmiennicy też wnieśli sporo ożywienia, było to więc zwycięstwo drużynowe - podkreślił Czerczesow cytowany przez oficjalną stronę Legii.

- Cały zespół zagrał na odpowiednim poziomie. Pazdan wystąpił na swojej nominalnej pozycji. Wynikało to z tego, że Jodłowiec, Vranjes i Furman wrócili do odpowiedniej formy. Decyzja o przyznaniu mu opaski kapitana była moja, wydaje mi się, że miałem do tego prawo - kontynuował rosyjski szkoleniowiec. 

- Liczy się wszystko, również to, że nie straciliśmy bramki. Gdybyśmy wygrali 3:1, też nie byłoby jednak problemu. Piłkarze dostaną dwa dni wolnego. Później będziemy dalej pracować. Ja też muszę przeanalizować to, co zrobiliśmy do tej pory - podsumował Czerczesow. 

Następnie wyjaśnił absencję Jakuba Rzeźniczaka - Dotychczas tylko Igor Lewczuk nie pauzował w żadnym meczu. Nie mogliśmy dokonać wielu zmian, a kilku zawodników wróciło do odpowiedniej formy. Pazdan mógł więc powrócić do obrony, a Rzeźniczakowi brakowało nieco paliwa. Porozmawiałem z nim wczoraj, a dzisiaj dałem odpocząć.

Po przerwie na reprezentację Legia podejmie przed własną publicznością Śląsk Wrocław.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1363 dni
Ilość komentarzy: 8127
Oceny: -8834
08.11.2015 / 23:52:41
Dostana dwa dni wolnego,bo sie zmeczyli i tak chca kopacze.Jak sie Ruski postawi to go zwolnia.Pewnie juz go dawno o tym powiadomili,jakie zasady panuja w polskiej ekstranedzy.
Solidny ligowiec
PietrekFCB
Zarejestrowany od: 1584 dni
Ilość komentarzy: 1021
Oceny: +5698
Kibicuje:
Nottingham Forest FC Bayern Monachium
08.11.2015 / 23:30:18
"Piłkarze dostaną dwa dni wolnego."

a wy o jakichś gułagach pier***icie xD

Tabela