Czerczesow: Sami skomplikowaliśmy sobie sytuację

MediaPictures.pl/Shutterstock
Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Koronę Kielce 3:1 w swoim ostatnim w tym roku meczu w Ekstraklasie. Trener gości, Stanisław Czerczesow powiedział na konferencji prasowej, że jego piłkarze dobrze zareagowali na utratę gola – poinformowano na portalu stołecznego klubu.

To był bardzo trudny mecz, ale byliśmy na niego dobrze przygotowani, bo oglądaliśmy ostatnie dwa spotkania Korony. W pierwszej połowie sami skomplikowaliśmy sobie sytuację, ale na szczęście szybko udało nam się odpowiedzieć – powiedział Czerczesow.

Gola dla Korony strzelił Łukasz Sierpina w 42. minucie gry. Cztery minuty później trafienie dla Legii zaliczył Guilherme. Po przerwie bramki dla gości zdobyli Michał Kucharczyk i Nemanja Nikolić.

Po zwycięstwie, Legia zajmuje drugie miejsce w tabeli. Ma pięć punktów straty do Piasta Gliwice, który pokonał u siebie Lecha Poznań 2:0.