betclic

Czerczesow sprawdzi dwóch wypożyczonych zawodników

Ostatnia aktualizacja: 08/12/15 07:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W poniedziałkowe popołudnie przy Łazienkowskiej 3 pojawili się występujący do tej pory na pierwszoligowych boiskach Jakub Arak i Mateusz Wieteska. Obaj piłkarze będą trenować pod okiem Stanisława Czerczesowa przynajmniej do końca grudnia - czytamy na oficjalnej stronie wicemistrzów Polski.

- Z Legią będziemy trenować do końca grudnia, później okaże się, czy pojedziemy na zgrupowanie, czy wrócimy do swoich obecnych klubów. Jeszcze nie rozmawialiśmy z trenerem, ale w najbliższym czasie na pewno będziemy mieli ku temu okazję - mówią zgodnie piłkarze wypożyczeni do Zagłębia Sosnowiec i Dolcanu Ząbki.

Jakub Arak, związany z Legią od roku 2006, nie miał jeszcze okazji wystąpić w oficjalnym spotkaniu pierwszej drużyny, choć brał już udział w przedsezonowych przygotowaniach. - Podchodzę do tego bardzo spokojnie. Zamierzam na każdym treningu robić swoje, a na koniec ocenią mnie trenerzy. Konkurencja jest spora, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Tak to w życiu bywa - żeby się wdrapać na szczyt, trzeba pokonywać kolejne schodki. Będę ciężko pracował i zobaczymy, gdzie mnie to zaprowadzi - powiedział tuż po przybyciu na Łazienkowską.

Spora rywalizacja w składzie czeka też Mateusza Wieteskę, który z "eLką" na piersi dwukrotnie wystąpił w Ekstraklasie. - W hierarchii jest kilku chłopaków wyżej ode mnie, ale na pewno nie poddam się w walce o skład. Jeżeli pokażemy się z dobrej strony, to trener będzie patrzył na nas inaczej. Chcemy mu dać sygnał, że jesteśmy gotowi do gry w Legii - czy teraz, czy też w czerwcu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela