betclic

"Czerczesow to normalny trener"

Ostatnia aktualizacja: 08/10/15 11:28, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Екатерина Лаут, wikicommons

Były zawodnik Legii Warszawa, Marcin Komorowski, przyznał w wywiadzie, że swoją pracę ze Stanisławem Czerczesowem wspomina bardzo dobrze. Zaznaczył jednocześnie, iż należy on do grona sprawiedliwych szkoleniowców.

31-letni środkowy obrońca, który stołeczną ekipę opuścił w lutym 2012 roku, współpracował z rosyjskim menadżerem w Tereku Grozny.

- Koledzy z Legii pytali mnie o Stanisława Czerczesowa. Powiedziałem, żeby nie wyobrażali sobie, że do Warszawy przyjeżdża nie wiadomo jaki kat. To normalny trener. Niech każdy z legionistów ciężko trenuje, a na pewno zostanie im to wynagrodzone. Czerczesow to sprawiedliwy szkoleniowiec - powiedział Marcin Komorowski, cytowany przez "legia.com".

- Opinie o Czerczesowie są w Polsce wyolbrzymione. Kiedy przychodziłem do Tereka było mi oczywiście ciężko, bo musiałem przestawić się na inny tryb pracy w nowym miejscu. Treningi za czasów Czerczesowa były intensywne, ale mi się one podobały, byłem zadowolony z pracy z nim i myślę, że może osiągnąć w Legii sukces, czego mu z całego serca życzę - dodał.

- Terek Stanisława Czerczesowa miał swój styl. Nie było kopania długich piłek - drużyna grała mądrze, była zdyscyplinowana taktycznie. Tuzami może nie byliśmy, ale często wygrywaliśmy z tuzami, z drużynami w teorii silniejszymi od nas. Dla przykładu pojechaliśmy na Zenit i wygraliśmy 2:0. Trener umiał odpowiednio dopasować strategię do klasy rywala - zaznaczył.

Czerczesow na stanowisku trenera pierwszego zespołu Legii Warszawa zastąpił Henninga Berga.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 901 dni
Ilość komentarzy: 2762
Oceny: +8419
Kibicuje:
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
18.10.2015 / 16:06:42
Czerczesow to dobry wybór ,ale jednak na miejscu Legii wstrzymałbym się z wyborem nowego trenera do zakończenia sezonu.

Tabela