betclic

Czerczesow: Ustawiliśmy Lecha tak, że grał według naszych reguł

Ostatnia aktualizacja: 03/05/16 19:46, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- Jestem pełen dobrych emocji po finale Pucharu Polski. Na świętowanie nie ma jednak czasu, za kilka dni czeka nas ważny mecz z Piastem o mistrzostwo Polski. Ważne, byśmy zmagazynowali emocje i uruchomili je po zdobyciu tytułu mistrzowskiego - mówi w rozmowie z rosyjskim "Sport Expressem" trener Legii, Stanisław Czerczesow.

- To było dla mnie bardzo ważne wydarzenie, sport polega na zdobywaniu tytułów i świętowaniu triumfów. Sztab szkoleniowy nie wywoływał presji na zespole, nie mówiliśmy, że wygranie jest koniecznością. Chcieliśmy zdjąć presję z piłkarzy, którzy przygotowywali się do spotkania jak do każdego innego meczu - wyznał opiekun warszawskiej ekipy.

- Lecha ustawiliśmy tak, że grali według naszych reguł. To był trzeci mecz z tym zespołem w krótkim czasie, to wciąż mistrz Polski i dobra drużyna. Wygraliśmy trzy razy z takim przeciwnikiem, to świetna sprawa. Piłkarze są bohaterami. Wygrana z Kolejorzem przy takiej atmosferze, to podwójna satysfakcja - cieszył się szkoleniowiec stołecznego zespołu.

- Trybuny skandowały moje nazwisko, co dodało mi pozytywnych emocji. Dziś i jutro kibice będą się cieszyć z wygranej, my zaś mieliśmy kolację z piłkarzami i właścicielami klubu, była okazja do jednego kieliszka szampana. Od środy ruszamy z przygotowaniami do meczu z Piastem - zadeklarował Czerczesow.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
MałolatNH
Zarejestrowany od: 430 dni
Ilość komentarzy: 262
Oceny: +1698
Kibicuje:
Wisła Kraków
03.05.2016 / 19:56:58
"Trybuny skandowały moje nazwisko, co dodało mi pozytywnych emocji" nie ma co się oszukiwać zasłużyłeś na to Brawo Legia Kibic Wisły.