betclic

Czerczesow w formie: Legia sto lat istniała beze mnie

Ostatnia aktualizacja: 05/12/15 12:12, Komentarzy: 2

0
2
Fot. ASInfo

- Z powodu liczby gier trudno jest odbyć normalny cykl treningowy i dlatego tak to wygląda - w każdym spotkaniu były bardzo dobre momenty, ale też słabsze. Przy takim natężeniu meczów nie możemy osiągnąć stabilnego poziomu - powiedział trener Stanisław Czerczesow przed niedzielnym spotkaniem z Wisłą w Krakowie. 

- Mimo że mecz z Wisłą to klasyk polskiej ligi, legioniści przygotowują się do niego tak samo, jak do każdego innego spotkania. - Dopiero co graliśmy z Górnikiem Łęczna. Dzisiaj na pewno obejrzymy kilka meczów naszego najbliższego przeciwnika i przeanalizujemy jego grę. Nie mogę porównać meczu Legii z Wisłą do jakiegoś klasyku w Rosji, bo jeszcze nie mierzyłem się z drużyną z Krakowa - przyznał rosyjski szkoleniowiec Legii cytowany przez oficjalną witrynę klubową.

W niedzielę w Wiśle nie zagra najlepszy strzelec, Paweł Brożek. - Mamy świadomość, że to dobry piłkarz, ale na pewno będzie miał kto go zastąpić - zaznaczył.

Najlepszy strzelec wicemistrzów Polski, Nemanja Nikolić strzelił 19 goli w 18 meczach Ekstraklasy w tym sezonie. - Pracowałem z piłkarzami, którzy dużo strzelali, a także z takimi, którzy dużo nie strzelali. Bardzo się cieszę, mogąc go trenować, a on jest tak skuteczny - cieszył się Czerczesow. A miał czym, bowiem "Niko" może pobić rekord strzelecki Henryka Reymana z 1927 roku. - Indywidualne osiągnięcia i rekordy są ważne, ale najbardziej liczy się dobro drużyny. Jeśli drużyna z Nikoliciem osiągnie sukces, to niech Węgier osiąga również sukcesy indywidualne. Nie jest jednak najważniejszy - zapewnił.

Media są przekonane, że inne kluby będą chciały wykupić Nikolicia z Legii już zimą. - Sto lat Legia istniała beze mnie. Oczywiście, to bardzo ważny gracz, którego gra przynosi nam dużo korzyści. Chyba nikt by nie chciał, żeby w Legii grali nikomu niepotrzebni napastnicy, którzy nie zdobywają bramek? - zapytał retorycznie szkoleniowiec Legii.

Nikolić czasami gra z Ondrejem Dudą, innym razem z Aleksandarem Prijoviciem. Jak bardzo różni się ta współpraca? - Różni się bardzo. Czym? A to ty się nie znasz? Różni się narodowością - odpowiedział w swoim stylu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
mefeklwa123
Zarejestrowany od: 640 dni
Ilość komentarzy: 1433
Oceny: +7574
Kibicuje:
Arsenal Londyn Polska Real Madryt
06.12.2015 / 20:26:13
Czerczesow to by się z Peszko dogadał :D
Solidny ligowiec
ka68987
Zarejestrowany od: 1078 dni
Ilość komentarzy: 1877
Oceny: -671
Kibicuje:
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
05.12.2015 / 13:10:57
Nikolics nigdzie nie odejdzie bo drugiego takiego napastnika Leśny szybko nie znajdzie. To byłby wielki błąd pozbywać się go. Odejdzie Saganowski, Szwoch i Masłowski. W ich miejsce ma przyjść zimą Zwoliński, Vacek i Mraz

Tabela