betclic

Czerczesow: Zawodnicy są inteligentni, wiedzą, co robić

Ostatnia aktualizacja: 21/10/15 20:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Przed czwartkowym spotkaniem z Brugią w Lidze Europy trener Legii stwierdził, że jego zespół musi zagrać znacznie lepiej niż ostatnio w Ekstraklasie - choć Cracovię u siebie legioniści pokonali.

- Jeżeli zagramy tak jak z Cracovią, będziemy mieć mało szans. Musimy zaprezentować się lepiej. Oczywiście podejście do gry w tamtym spotkaniu było dobre, ale jeśli będziemy popełniać takie same błędy, to w meczu z Brugią to się na nas zemści - powiedział trener Stanisław Czerczesow cytowany przez oficjalną stronę Legii.

- Nie jestem zwolennikiem omawiania wszystkich aspektów gry rywala. Zawodnicy są inteligentni, są profesjonalistami i sami wiedzą, jak reagować na wydarzenia boiskowe. U każdego przeciwnika są dwie-trzy rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę swoich piłkarzy. W tym roku Dynamo Moskwa grało z Anderlechtem. Teraz znowu zmierzę się z drużyną z Belgii. Da się znaleźć między nimi podobieństwa. Przy całym szacunku do przeciwnika, musimy pamiętać o swojej drużynie. Mamy zero punktów, Brugia tak samo. Kto wygra, pozostanie w grze o awans - ocenił.

 

- Znam się z trenerem Preud'hommem. To, co powiedział o składzie, nie musi być prawdą. Porównałbym to z biegiem przez płotki. Jeśli płotkarz będzie myślał o ostatniej przeszkodzie, potknie się na pierwszej. Przed nami najpierw Brugia. O następnym meczu nie myślę w ogóle. Wcale. Z Michałem Pazdanem mamy nie tylko podobne fryzury, ale również podobnie myślimy. To dobrze (śmiech) - dodał.


- Tacy zawodnicy jak Pazdan mogą grać na kilku pozycjach bez straty jakości. Mając takiego piłkarza wykorzystujemy go tam, gdzie potrzebujemy. Przeciwko Cracovii Michał wypełnił swoje zadania. Pomyślimy jeszcze o tym, jakie zadania dać mu w czwartek - zakończył trener wicemistrzów Polski.

Źródło: legia.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela