betclic

Czerwiński: Postawiliśmy dużo na jedną kartę

Ostatnia aktualizacja: 28/08/16 09:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Bardzo blisko porażki była szczecińska Pogoń w meczu z Cracovią. Portowcy ostatecznie zdobyli gola, ale przez długi czas nieskutecznie napierali na bramkę Grzegorza Sandomierskiego. - Ten punkt należy szanować. Jest niedosyt, ale mieliśmy też furę szczęścia w niektórych sytuacjach. Postawiliśmy dużo na jedną kartę - przyznaje w rozmowie z oficjalną stroną Dumy Pomorza Jakub Czerwiński.

Gonitwa za Cracovią trwała od 9. minuty, gdy piłkę do siatki skierowali przeciwnicy. Przypadkową asystę przy bramce zaliczył właśnie „Czerwo”. - Poszła prostopadła piłka, goniłem ją, a z boku stał zawodnik rywali, wybiłem piłkę wślizgiem, a Mateusz Szczepaniak znalazł się w dogodnej okazji, wyrósł spod ziemi. Mogłem się zachować lepiej – dodaje obrońca szczecinian.

Spotkanie rozgrywane było w trudnych warunkach atmosferycznych, bo przy prażącym słońcu i wysokiej temperaturze. Do treningów zawodnicy wrócą we wtorek, ale następny mecz ligowy ze względu na przerwę reprezentacyjną zagrają dopiero za 2 tygodnie w Poznaniu. - Przerwa nam pomoże, bo czujemy dzisiaj i przez następne dni pewnie nadal będziemy czuli trudy tego spotkania. Oddaliśmy dzisiaj dużo zdrowia. Dobrze, że nie poszło to na marne. Poza tym niektórzy będą mogli wyleczyć urazy – mówi Czerwiński i dodaj z uśmiechem. – Słońce natomiast jeszcze kilka dni może poświecić, ponieważ mamy akurat wolne.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela