betclic

Czeska biathlonistka śladami Ibrahimovicia?

Ostatnia aktualizacja: 14/10/15 14:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Biathlon.pl

Gabriela Soukalova znana jest nie tylko z dokonań sportowych, lecz również swojego hobby. Mistrzyni świata śpiewała na ceremonii zakończenia biathlonowego czempionatu w Novym Meście. Teraz utytułowana Czeszka poszła krok dalej i wydała singiel, który ma pomóc w walce z nowotworami.

Nagranie piosenki było marzeniem Soukalovej. Czeszka przy okazji wsparła akcję społeczną zachęcającą mężczyzn do dbania o swoje zdrowie i przeprowadzania profilaktycznych badań. Inspiracją do nagrania utworu była dla wicemistrzyni świata walka z chorobą nowotworową badmintonowego mistrza Petra Koukala, który jest jej życiowym partnerem. Oboje w ubiegłym roku uczestniczyli w rozbieranej sesji, dochody z której przeznaczono na walkę z nowotworem jąder.

- Kobiety od małego rozmawiają z mamami o zdrowiu. Dzięki temu wiemy jak ważne jest profilaktyka, szczególnie w przypadku nowotworów. Mężczyźni często zaniedbują te sprawy - powiedziała Soukalova.

Kto wie, może utwór wykonywany przez czeską gwiazdę okaże się na tyle chwytliwy, że otrzyma ona złotą płytę. Przedwczoraj taki zaszczyt spotkał Zlatan Ibrahimovicia.


Źródło: własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!