betclic

Czesław Michniewicz: Głód piłki był bardzo duży

Ostatnia aktualizacja: 21/01/16 11:49, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Pogoń Szczecin wygrała z Błękitnymi Stargard Szczeciński 6:0 (3:0) w środowym meczu sparingowym. Po zakończeniu rywalizacji trener "Portowców, Czesław Michniewicz nie krył radości z gry swojego zespołu oraz osiągniętego rezultatu.

- Cieszyliśmy się, ze taki mecz doszedł do skutku. Takiego spotkania nam brakowało. Grając z Mewą Resko bardziej myśleliśmy o naszym zdrowiu niż o świetnej grze
- powiedział 45-letni szkoleniowiec cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Głód piłki był w chłopakach bardzo duży. Boisko w Szczecinie jest w lepszym stanie niż te, które mamy do dyspozycji na obozie. Mrozy zrobiły swoje. Przełożyło się to na dobrą grę, dobre akcje, ładne bramki. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony - dodał.

- Sposób budowania akcji, odbierania piłki, ustawiania na boisku, czyli to nad czym pracujemy, było w wielu fragmentach meczu widoczne. Zawodnicy rozumieją się coraz lepiej. Chcieliśmy aby niektórzy z nich pograli trochę dłużej. Jarek Fojut wspominał, że potrzebuje gry, Rafał Murawski też chciał grać dłużej, ale uznaliśmy, że 45 minut w jego wypadku dzisiaj wystarczy - kontynuował.

- Bramki Zwolińskiego, Dwaliszwilego, gol i asysta Ricardo. Dzisiaj było wiele pozytywów. Trzeba jednak brać pod uwagę, że to nie był rywal z Ekstraklasy i gra dwie ligi niżej od nas. Fajnie dośrodkowywał Ricardo i Adaś Frączczak. Dobrze zachowywał się Dawid Kort i Miłosz Przybecki. Brakowało nam w sezonie asyst z bocznych sektorów, a dzisiaj było ich sporo - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
raflol872
Zarejestrowany od: 566 dni
Ilość komentarzy: 328
Oceny: +1623
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Ruch Chorzów Polska Real Madryt
21.01.2016 / 17:18:59
Pogoń powinna znaleźć się na koniec sezonu na miejscu premiującym grę w europejskich pucharach.