betclic

Czesław Michniewicz: Nikt nie wchodzi nam w drogę

Ostatnia aktualizacja: 13/01/16 12:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Pogoń Szczecin na początku tego tygodnia wyjechała na pierwsze zgrupowanie przed rundą wiosenną Ekstraklasy. Swojego zadowolenia z warunków panujących w ośrodku treningowym nie ukrywa Czesław Michniewicz.

Granatowo-bordowi, którzy po pierwszej rundzie plasują się z 36 punktami na swoim koncie na wysokim czwartym miejscu, pierwsze kilkudniowe zgrupowanie w Pogorzelicy zakończą 16 stycznia. Kolejne rozpoczną dwa dni później.

- Lubię warunki jakie panują w Pogorzelicy. Mamy swoje pomieszczenia, do dyspozycji jest hala, siłownia, boisko ze sztuczną nawierzchnią – przyznał szkoleniowiec Portowców, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

- Nikt nie wchodzi nam tu w drogę, bo często tak bywa, że w danym hotelu są dwa, trzy zespoły i wszystko musi być dogadane między nimi. Niczego wtedy nie można przesunąć. Tutaj mamy możliwość małych korekt planu – kontynuował.

- To przyjemne miejsce. W sam raz aby wykonać odpowiednią pracę. Wszystko mamy pod ręką i blisko. Kuchnia także jest tutaj dobra, a to ważny element, powstało kilka nowych urządzeń przydających się w regeneracji i rehabilitacji – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela