betclic

Czesław Michniewicz: Pogoń Szczecin jest pod presją

Ostatnia aktualizacja: 12/08/16 20:06, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Roger Gorączniak, wikicommons

– Fajnie, że zmierzymy się o 20.30 w najlepszej porze oglądalności. To dodatkowa mobilizacja dla chłopaków. Poprzednie spotkania graliśmy o 15.30. Było ciężko, ale mimo tego wygraliśmy – stwierdził na konferencji prasowej przed meczem z Pogonią Szczecin trener Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Czesław Michniewicz.

Słoniki zajmują aktualnie trzecie miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Po czterech rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie dziewięć punktów. Do liderującej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie jedno "oczko".

– Mimo, że od środy do teraz przebywamy w fantastycznym ośrodku w Gniewinie, to nie nastawialiśmy się na intensywny trening. Ma on charakter regeneracyjny. Czas poświęciliśmy również na analizę ostatnich spotkań ligowych i pucharowego. To była okazja, żeby porozmawiać z chłopakami na temat ich gry i błędów – powiedział były opiekun Pogoni Szczecin, cytowany przez "termalica.brukbet.com".

– Pogoń jest pod presją. Będą chcieli sięgnąć po trzy punkty. My mamy ich dziewięć, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Żeby znaleźć się w pierwszej ósemce trzeba mieć ich przynajmniej czterdzieści. Liczymy, że ten dorobek będziemy powiększać – zaznaczył.

– Fajnie, że zmierzymy się o 20.30 w najlepszej porze oglądalności. To dodatkowa mobilizacja dla chłopaków. Poprzednie spotkania graliśmy o 15.30 w dużym upale. Było ciężko, ale mimo tego wygraliśmy. Teraz zmierzą się z fajnym zespołem na dobrym boisku, nie pozostaje nic jak tylko jak najlepiej się zaprezentować – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
niebuszewo
Zarejestrowany od: 1703 dni
Ilość komentarzy: 59
Oceny: -316
Kibicuje:
Pogoń Szczecin FC Barcelona
14.08.2016 / 07:45:23
Czesiu spierdoliłeś bo tam więcej płacili teraz masz za swoje :D hehe

Tabela