betclic

Cztery osłabienia Lecha przed Pucharem Polski

Ostatnia aktualizacja: 04/04/16 18:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Z czterech piłkarzy nie będzie mógł skorzystać trener Jan Urban w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec. Z zespołem na mecz Pucharu Polski nie pojadą Dawid Kownacki, Marcin Robak, Szymon Pawłowski i Maciej Wilusz - informuje oficjalna witryna poznańskiego Lecha.

Kownacki kontuzji doznał w meczu reprezentacji Polski do lat 19 z rówieśnikami z Holandii. - To kontuzja mięśniowa, która wiąże się z dużym bólem. Sytuacja jest lepsza, niż w piątek, ale musi jeszcze pauzować. Nie wiadomo jak długo potrwa jego przerwa w grze - mówi szef sztabu medycznego Kolejorza, dr Krzysztof Pawlaczyk cytowany przez lechpoznan.pl.

Po ostatnim spotkaniu ligowym kontuzji doznał też Maciej Wilusz. Obrońca Lecha nabawił się urazu mięśnia dwugłowego uda. - Czekamy na wyniki rezonansu, żeby ustalić jak długo będzie trwała jego przerwa. Na pewno jednak nie będzie mógł zagrać w Sosnowcu i Łęcznej - tłumaczy lekarz.

Poza tą dwójką z Sosnowcu nie zagrają trenujący indywidualnie Marcin Robak i Szymon Pawłowski. Pozostali kontuzjowani piłkarze są do dyspozycji sztabu szkoleniowego. W ostatnim meczu ze względów zdrowotnych nie zagrali też Sisi, który narzekał na ból kolana, a także Karol Linetty, który wciąż nie wrócił do gry po kontuzji żebra. - Ich gra zależy od decyzji trenera - zaznaczył Pawlaczyk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!