Czwarte z rzędu zwycięstwo Atletico Madryt

Maxisport/Shutterstock
Malaga CF uległa u siebie Atletico Madryt 0:2 (0:1) w ostatnim sobotnim meczu 29. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio La Rosaleda prowadzenie dla gości uzyskał niespełna dwadzieścia minut przed przerwą Koke, który wykorzystał świetne zagranie w pole karne od Fernando Torresa.

Sukces zespołu z Kastylii przypieczętował kwadrans przed końcem Filipe Luis. Brazylijczyk przeniósł piłkę nad interweniującym bramkarzem po kolejnym precyzyjnym dograniu "El Nino", który zanotował w ten sposób drugą asystę tego wieczoru.

Dzięki czwartej wygranej z rzędu "Rojiblancos" awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Zespół z Andaluzji doznał natomiast czternastej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na szesnastą pozycję w klasyfikacji.