betclic

Czy Legia strzeli bramkę Realowi? Zagraj i odbierz freebet 30 PLN

Ostatnia aktualizacja: 01/11/16 09:06, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Dwa tygodnie temu Legia zaskoczyła wszystkich i na Santiago Bernabeu pokazała odważny futbol. Fragmentami mistrz Polski dotrzymywał kroku wielkiemu Realowi i zdobyta przez Miroslava Radovicia bramka była całkowicie zasłużona. Jak będzie teraz?

Przede wszystkim… nietypowo. Cicho. Przez zachowanie grupy kibiców, Legia podejmie Królewskich na pustym stadionie, co musi trochę odbić się na samym widowisku. Odegranie hymnu Ligi Mistrzów przy pustych trybunach będzie nowością dla piłkarzy Realu, którzy w swoim dorobku mają co najmniej po kilkadziesiąt występów w tej imprezie.

Z okazji spotkania Legii z Madrytczykami, Betsson zachęca do skorzystania z DESZCZU PROMOCJI! W tym meczu premiujemy zakłady wniesione na to, że Wojskowi strzelą gola wielkiemu Realowi. Co przemawia za tym betem? Przede wszystkim liczby. Od momentu przejęcia Legii przez Jacka Magierę, ekipa ze stolicy zaczęła znacznie częściej strzelać – w ostatnich pięciu meczach drużyna średnio zdobywała po dwa gole w każdym i nie zapominajmy, że jeden z nich został wbity na Santiago Bernabeu! Jeżeli chodzi o Real, to mimo passy pięciu kolejnych zwycięstw, Królewscy żadnego z meczów nie zakończyli z czystym kontem. Kontuzje środkowych pomocników i Sergio Ramosa odbijają się na koncentracji zespołu, co udaje się wykorzystywać rywalom.

akcjaspecjalna

W tej odsłonie DESZCZU PROMOCJI każdy nowy zarejestrowany gracz z zakładem na kwotę minimum 30 PLN na to, że Legia strzeli gola, będzie premiowany darmowym zakładem na Ligę Europy na kwotę 30 PLN. Bonus odbierzecie nawet w przypadku, kiedy Warszawiakom finalnie nie uda się powtórzyć wyczynu z Santiago Bernabeu, dlatego też nie ma na co czekać! Udanych betów! 


Źródło: Betsson